Бучинська Наталія

Біографія

BychynskaN.png   Наталія Любомирівна Бучинська (28 квітня 1977, Львів) — українська співачка, народна артистка України (2004).
Батько Наталки працював стоматологом, а матір — товарознавцем. Батьки Наталки полюбляли співати, що зіграло значну роль у виборі майбутньої професії. Першими слухачами її співу були гості батьків, її друзі та знайомі.
Коли дівчині виповнилося п'ять років, сім'я переїжджає жити в Тернопіль. В школі брала участь в шкільному хорі. Маючи триразові репетиції щотижня, вона аж до 11-го класу залишалася незмінною учасницею художнього колективу, разом з яким виступала на сцені Тернопільського будинку культури «Березіль».
Згодом поступає до Тернопільської академії народного господарства на спеціальність «ревізія та контроль». Уже з першого курсу навчання у вузі Наталія бере участь у пісенних конкурсах та фестивалях. В 1995 р. здобуває свою першу перемогу в конкурсі «Міс академія». 18 лютого 1995 перемагає у фестивалі «Червона рута».
Юна співачка бере участь у фестивалях «Молода Галичина», «Співаночка-джазочка» (Новояворівськ), «Пісня буде поміж нас» (Трускавець), «Мелодія», «На хвилях Світязя», «Перлини сезону», «Доля», та стає лауреатом конкурсу «Пісня року» 1995–1998 р.р.
В 1998 році — приїзджає до Києва на запрошення Державного ансамблю пісні і танцю Міністерства внутрішніх справ України, вона проходить прослуховування і стає солісткою ансамблю. Саме тоді й зустрічає свого майбутнього директора Леоніда Радченка, який став не тільки її творчим наставником, а й другом по життю. У цьому ж році її пісня «Послухай, шелестять дощі…» стала «Піснею року».
В 2001 — виходить заміж за військово-службовця Олександра Якушева, а вже в наступному 2002 році — народжується дочка Катерина.
Ставши солісткою ансамблю, Наталія отримала військове звання прапорщика внутрішніх військ МВС України і прийняла присягу «На вірність Україні», а 2004 р. закінчила Київську академію внутрішніх справ у званні майора міліції.
Брала участь у «Пісенному Вернісажі» (1998–2002), їздила з великою концертною програмою в Косово. 2004 рік — виходить альбом «Дівчина весна». 2005 — закінчила Київський університет культури мистецтв за напрямком режисура; 2006 — з Д. Гордоном зняла кліп «Первая любовь»; 2007 — Зняла, в новому образі, перший російськомовний кліп на пісню «Душа»; 2008 — Вийшов диск «Душа» куди і ввійшов однойменний кліп «Душа» та кліп «Просто».
Наталія Бучинська стала наймолодшою народною артисткою України. Вона дала понад 800 концертів. У її репертуарі понад 160 пісень. Співачка виконує пісні українською, російською, вірменською, англійською та французькою мовами. У числі авторів пісень — Ніколо, Юрій Рибчинський, Руслан Квінта, Володимир Матецький, Любаша та інші. До речі, спеціально для нового альбому Любаша вперше написала українську пісню «Крила».

Твори

Назва творуЖанр
Моя Українаансамблевий

← Повернутиcя до списку авторів