Сегін Богдан

Біографія

Sehin.png   Композитор, член Національної спілки композиторів України, Лауреат Державної Премії ім.Л.Ревуцького

Богдан Сегін, композитор – народився в 1976 на Західній Україні. З 1991 по 1994 навчався у Тернопільському Державному Музичному училищі ім. С. Крушельницької за спеціальностями фортепіано і теорія музики та займався композицією у Богдана Климчука. У 1999 закінчив Львівський Державний Музичний Інститут ім. М. Лисенка (сьогодні - Львівська Національна Музична Академія ім. М. Лисенка) за спеціальністю "композиція" (клас проф. Мирослава Скорика), а згодом (у 2002 році) там же – асистентуру-стажування (творчий керівник проф. Мирослав Скорик). З 1998 є працівником оргкомітету Фестивалю Сучасної Музики Контрасти (м. Львів).

З 2001 працює консультантом правління Львівської організації Національної спілки композиторів України. З 2003 член Національної спілки композиторів України. У цьому ж році був учасником стипендіальної програми Міністра Культури Республіки Польща "Gaude Polonia", під час якої півроку вивчав композицію у Краківській Музичній Академії у проф. Збіґнєва Буярского і написав твір для "The Hilliard Ensemble" та семи інструментів на текст 76-го сонету В. Шекспіра на замовлення від "Warsaw Autumn Friends Foundation" (в рамках проекту "Förderpreise für Polen", фінансованого "Ernst von Siemens Musikstiftung", м. Мюнхен). У 2006 вдруге отримав стипендію Міністра Культури Республіки Польща в рамках програми "Gaude Polonia" і півроку проходив композиторське стажування у Варшаві в проф. Зиґмунта Краузе.

Твори Б. Сегіна виконувалися на різноманітних музичних імпрезах та фестивалях як в Україні, так і за кордоном. Серед найважливіших можна назвати виконання на Міжнародному Фестивалі Сучасної Музики Контрасти (м. Львів, Україна), Міжнародному Фестивалі Київ Музик Фест (м. Київ, Україна), Міжнародному Фестивалі Музичні Прем'єри Сезону (м. Київ, Україна), Міжнародному Фестивалі Форум Музики Молодих (м. Київ, Україна), Хоровому Фестивалі Золотоверхий Київ (м. Київ, Україна),

Фестивалі Сучасної Духовної Музики (м. Ужгород, Україна), Міжнародному Фестивалі At the Crossroads of Cultures (м. Краків, Польща), Фестивалі The Borderlander Arvo Pärt (м. Сейни, Польща), Міжнародному Фестивалі Давньої музики у Старому Сончі (м. Старий Сонч, Польща), Міжнародному Фестивалі 2 Дні і 2 Ночі Нової Музики (м. Одеса, Україна), Музичному Фестивалі Дні Української Музики у Варшаві (м. Варшава, Польща), Міжнародному Фестивалі Сучасної Музики Варшавська Осінь (м. Варшава, Польща), Міжнародному Музичному Фестивалі MENHIR (м. Фалера, Швейцарія), Міжнародному Музичному Фестивалі MARIŲ KLAVYRAI (м. Клайпеда, Литва).

Серед виконавців музики Б. Сегіна є "The Hilliard Ensamble" (Великобританія), Львівський Камерний Хор "Gloria", Ужгородський Камерний Хор "Cantus", Київський Камерний Хор "Credo", хор "Aukuras" (м. Клайпеда, Литва), Боннський Камерний Хор (Німеччина), піаністи Йожеф Ермінь та Ганна Проскурня (Україна), Львівський Камерний Оркестр "Leopolis", Фортепіанний квартет Самарської Філармонії (Росія), Ансамбль Солістів "Classik-Avantgarde" (Білорусія).

Богдан Сегін є лауреатом II-ї премії за твір Ру-умбáрбар на Міжнародному композиторському конкурсі ім. С. Прокоф'єва Україна-2000 (м. Маріуполь - 2000).

У 2003 р. Б. Сегін отримав другу премію на Всеукраїнському конкурсі молодих митців "СтАРТ", у 2004 - Премію ім. Л. Ревуцького за твори Stabat Mater (для мішаного хору та симфонічного оркестру) та Why is my verse so barren of new pride, з присвятою Арво Пярту (для контратенора (або альта), 2-х тенорів, баса та семи інструментів на текст 76-го сонету В. Шекспіра). У 2005 – Диплом на Всеукраїнському Фестивалі "Тернопільські театральні вечори – 2005. Дебют" за краще музичне вирішення драматичної вистави "Серенада для судженої". У 2007 – Диплом на Міжнародному Фестивалі Театру Ляльок для Дорослих "PIERROT - 2007" (м. Стара Загожа, Болгарія) за музику до вистави "Mitologia Greków - interpretacje". 

Твори

Назва творуЖанр
Щедрівкаакапельний

← Повернутиcя до списку авторів