Стельмащук Роман

Біографія

stelmashchuk_Roman160.png   Стельмащук Роман Степанович народився 1965 р. Музикознавець, аранжувальник, педагог, мистецький керівник Фестивалю Давньої Музики у Львові. Закінчив історико-теоретичний  (1992 р., клас доц. Даґмари Дувірак) та композиторський (1993 р.,  клас проф. Мирослава Скорика) факультети Львівської державної консерваторії  ім. М. Лисенка. Навчався в аспірантурі Інституту мистецтвознавства,  фольклористики та етнології ім. М. Рильського Національної академії  наук України в Києві.
В 2003 р. захистив дисертацію на здобуття наукового  ступеня кандидата мистецтвознавства. Автор аранжувань народної, класичної  та поп-музики для камерних ансамблів та оркестрів, симфонічного оркестру,  синтезатора. Доцент кафедри історії музики Львівської державної музичної  академії ім. М. Лисенка.
Протягом 1990-х рр., працюючи консультантом  Львівської організації НСКУ, брав активну участь в організації музичних  фестивалів та інших мистецьких акцій у Львові. В 2003 р. заснував  і очолив Фестиваль Давньої Музики у Львові, який, за участю виконавців  з різних країн Європи, щороку відбувається у цьому місті.
Засновник  і керівник ансамблю давнього співу “A cappella Leopolis”, з яким  брав участь у Старосондецькому Фестивалі Давньої Музики в Польщі  (2003-05), у Фестивалі Давньої Музики у Львові (2003-05), в концертному  циклі “Музика на дворах Європи” (Краків, 2005), виступав у спільних  концертних програмах з виконавцями і дириґентами з Чехії, Польщі,  Швейцарії, України, записав CD “Сіде Адам прямо рая” (українські  12-голосні партесні концерти поч. XVIII ст.).

 

Твори

Назва творуЖанр
Христос родивсяакапельний
Потоп (Альт)симфонічний, солоспіви, канти
Потоп (Бас)симфонічний, солоспіви, канти
Потоп (Дискант)симфонічний, солоспіви, канти
Потоп (Тенор)симфонічний, солоспіви, канти
Припадаю до Тебе мій Христе (Хорова партитура)ансамблевий, солоспіви

← Повернутиcя до списку авторів